top of page

8 грудня, 2014р. на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області розпочав роботу методичний семінар для вчителів німецької мови від видавництва Cornelsen та компанії «Лінгвіст». Семінар проводить Оксана Вісіцька, методист видавництва Cornelsen. Тема семінару «Країнознавство на уроці німецької мови з підручниками Prima та Studio d». 

16 квітня 2015 р. на базі Літературного целанівського центру за адресою вул. Ольги Кобилянської, 51, відбувся семінар для вчителів німецької мови.

На семінарі обговорювалися теми «Навчально-методичне забезпечення літніх мовних таборів у Чернівецькій області у 2014-2015 н. р.» та «Іnteraktive Ausstellung. Deutschland im Koffer» («Інтерактивна виставка. Німеччина у валізі»).

18 травня 2015 на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбувся методичний семінар для вчителів німецької мови від видавництва Cornelsen та компанії «Лінгвіст». Семінар проводить Оксана Вісіцька, методист видавництва Cornelsen. Тема семінару «Проектна робота на заняттях». 

 

 

 

 

 

 

 

15 травня 2015 на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбувся методичний семінар для вчителів німецької мови від видавництва Hueber. Тема семінару "Навчально-методичне забезпечення діяльності літніх таборів з німецької мови в Чернівецькій області у 2014-2015 н.р."

Березень, 2015 - семінар вчителів ІМ щодо створення електронного вчительського портфоліо на базі ІППОЧО

 

   Листопад, 2015 – участь у польсько-українському проекті «Шкільна академія підприємництва 3». Тема тренінгу «Підготовка вчителів базових дисциплін до впровадження у школах публікації «Уроки з підприємницьким тлом»».

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 07.10.2015 №2/2-14-2009-15 з 28 жовтня по 01 листопада 2015р. на базі інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області проходив семінар для вчителів німецької мови, організований Блажевською Н.В., методистом науково-методичного центру іноземних мов та міжнародних відносин ІППОЧО.

     Гете-Інститут в Україні пропонує щороку мережеві семінари, що організовуються спеціально для вчителів німецької мови з невеликих міст та сіл. За допомогою таких заходів учителі отримують шанс підвищити свою кваліфікацію та мовний рівень, ознайомитись із сучасними методико-дидактичними підходами до викладання німецької мови. Як правило, такі семінари проводять досвідчені референти із Німеччини, надаючи різноманітні практичні поради щодо планування та проведення уроків німецької мови на основі сучасних матеріалів із країнознавчими елементами. Цього разу до Чернівців прибула Наталія Маєвська, референт Гете-Інституту. Основна тематика семінару базувалася на роботі з граматикою та методами опрацювання граматичних явищ, формуванні фонетичної компетенції. Був проведений воркшоп по підготовці до іспитів рівня А1-В2.

Вернісаж педагогічного досвіду

20 січня 2016 на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбувся Вернісаж педагогічного досвіду «Формування ініціативності та підприємливості учнів на уроках та в позаурочний час» у рамках реалізації міжнародного проекту «Шкільна академія підприємництва – 3».

Педагогічна міська конференція "Талант та елітарність", тема: "Формування підприємницької компетентності на уроках німецької мови".

Методико-дидактичний семінар

31 жовтня 2016 року розпочався п’ятиденний методико-дидактичний семінар для вчителів німецької мови Чернівецької області. Роботу семінару розпочали методист навчально-методичного центру іноземних мов та міжнародних відносин ІППОЧО Блажевська Н.В. та референт Гете-Інституту в Україні (м.Київ) Вікторія Щербакова.

 

Вже кілька років поспіль Гете-Інститут в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить тиждень підвищення кваліфікації в деяких Інститутах післядипломної педагогічної освіти, в тому числі і в ІППОЧО. Цьогоріч захід присвячений наступним темам «Використання онлайн-ресурсів на заняттях німецької мови для формування умінь аудіювання та говоріння», «Підготовка учнів до іспитів на рівнях А1-В2».  

З 30 жовтня по 3 листопада 2017 року на базі ІППОЧО проводився п’ятиденний методико-дидактичний семінар  для вчителів німецької мови Чернівецької області.  Роботу семінару розпочали методист навчально-методичного центру іноземних мов та міжнародних відносин  ІППОЧО Блажевська Н.В. та референт Гете-Інституту в Україні Вікторія Синьо.

Вже кілька років поспіль Гете-Інститут в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить тиждень підвищення кваліфікації в деяких Інститутах післядипломної педагогічної освіти, в тому числі і в ІППОЧО. Цьогоріч захід присвячений наступним темам «Викладання німецької мови з використанням цифрових мультимедійних засобів. Використання мобільних засобів учнів у проектній роботі», «Викладання лінгвокраїнознавства – інновативні підходи на занятті німецької мови»,  «Підготовка учнів до іспитів на рівнях А1-В2».

3 липня 2017 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області розпочався двотижневий літній інтенсивний курс для вчителів німецької мови з різних куточків України. Проведення інтенсиву у м.Чернівці було ініційовано методистом НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин Наталією Блажевською.

Учасників літнього інтенсиву привітала Світлана Балашова, асистент відділу «Педагогічна кооперація з німецької мови» Гете-Інституту в Україні.  Роботу продовжили референти Наталія Шапочка (м.Запоріжжя) та Світлана Сотникова (м.Харків).

Під час двотижневого мовного курсу учасники матимуть можливість розвинути у собі впевненість для спілкування німецькою мовою на заняттях. Крім того, буде приділена увага розвитку країнознавчої та методико-дидактичної компетенцій.

bottom of page